Czas na wakacje, łap dobre chwile! 

Czas na wakacje, łap dobre chwile! 

Wakacje to czas na zasłużony odpoczynek, na który wszyscy z niecierpliwością czekają. Od najmłodszych lat kojarzą się z chwilą wytchnienia, odpoczynku, odrobiną nudy. Niezależnie od tego, jak i gdzie zamierzasz spędzić wolne chwile pamiętaj, że ważniejsze jest to z kim, niż gdzie.

Dobre chwile na wakacjach

Nad morzem, czy w górach - spędzaj swój czas aktywnie, a najlepsze chwile łap w naturze.  Żywioły ziemi, powietrza i wody pozwolą Ci odpocząć i napełnić się nową energią. Świeże, czyste powietrze dotlenii Twój umysł, co pozytywnie wpłynie na jego funkcjonowanie. Woda pozwoli Ci oczyścić się z negatywnych emocji i przygotuje Cię na nowe przeżycia. Czerpmy z zasobów matki natury i korzystajmy z nich odpowiedzialnie.

“Boska iskra życia”

Tak określany jest czwarty z żywiołów, żywioł ognia. Uznawany za symbol energii, pasji i odwagi. Dlatego daj się ponieść, niech blask ognia da Ci siłę, możliwości do pracy i rozwoju. Rozpal ognisko i ciesz się tą chwilą. Alternatywą dla klasycznego ogniska mogą być paleniska, które możesz bezpiecznie rozpalić w swoim ogrodzie lub zabrać na wakacyjny wyjazd.

Poznaj palenisko ogrodowe Solo Stove 

To nowy, nietuzinkowy produkt na polskim rynku, który skradł serca Amerykanów. Palenisko ogrodowe Solo Stove wyróżnia się m.in.: wysoką wydajnością spalanego drewna, nowoczesnym i ergonomicznym designem, zredukowaną ilością dymu. To ostatnie sprawi, że Twoje spotkanie z ogniem będzie pozbawione nieprzyjemnego zapachu i kłującego w oczy pyłu. Paleniska dostępne są w trzech rozmiarach:

Największe z palenisk Solo Stove - Yukon idealnie sprawdzi się na magiczne wieczory w Twoim ogrodzie, urozmaicone przez powiew letniego wiatru i śpiew ptaków. Yukon umili weekendowe spotkania ze znajomymi, wspólne grillowanie i świętowanie, bowiem nie będziesz musiał dłużej martwić się dymem i pyłem unoszącym się znad klasycznych ognisk. Liczne akcesoria dostępne do paleniska i łatwe czyszczenie sprawią, że wspólne grillowanie będzie wygodniejsze niż Ci się wydaje.

Palenisko Solo Stove Bonfire z łatwością zabierzesz ze sobą na kemping, plaże, rozpalisz na domowym tarasie, czy działce. Dzięki dużej wydajności spalanego drewna nie musisz się martwić o jego ilość, Bonfire zadba też, o to abyś nie zmarzł w razie powiewu wakacyjnego chłodu, bowiem ogień z paleniska skutecznie rozgrzewa atmosferę.

Palenisko Solo Stove Ranger uatrakcyjni piesze wędrówki po lesie, górach, przy wybrzeżu. Zrobienie przerwy na grillowaną przekąskę jeszcze nigdy nie było tak proste, lekkość i mobilność Rangera sprawi, że z przyjemnością zabierzesz go ze sobą. Zorganizowanie opału nie będzie problemem, prezentowane palenisko możesz rozpalić za pomocą naturalnych biopaliw (drewna, gałązek, czy liści), a dostępna do Rangera podstawka ochroni powierzchnie pod paleniskiem przed zniszczeniem.

 

Niezależnie od tego, czy postanowisz rozpalić ognisko, wyjść na spacer w góry, czy popływać w jeziorze spędzaj swój czas bezpiecznie i radośnie. Pamiętaj, że zasoby przyrody są wyjątkowe i należy je traktować z szacunkiem, aby kolejne pokolenia mogły z nich korzystać i czerpać radość.

Zostaw komenatrz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane, zanim zostaną opublikowane.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.