Dlaczego warto?

1. Unikatowy design

Produkty marki Artiss wyróżniają się wśród tradycyjnych grilli eleganckim i orginalnym wyglądem, który sprawia, że idealnie wkomponują się w ogrodową aranżację.

2. Polska marka

Jest to Polska marka, która z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i z pomocą wykwalifikowanej prdukuje lokalnie.

3. Różnorodne rozwiązania

Artiss ma w swojej ofercie szeroką rozwiązań, dzięki tamu każdy może wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb i upodobań.

Polecane produkty

Artiss o swoich produktach:

"Kochamy nowoczesny design, dlatego produkujemy ekskluzywne paleniska ogrodowe Artiss.

Stworzyliśmy produkt wyjątkowy, który dostarcza niesamowitych doznań kulinarnych i staje się sztuką gotowania i grillowania. To nie samo grillowanie, to filozofia grillowania. Paleniska są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości blachy, z największą dbałością o szczegóły, ale co najważniejsze z myślą o naszych klientach."

Co wyróżnia produkty marki Artiss?

- Cały asortyment produkowany jest w Polsce z największą dbałością o szczegóły.

- Jako jedyny producent na rynku Artiss oferuje płytę do pieczenia wraz z dodatkowymi elementami rusztów wykonywaną ze stali szlachetnej – stal nierdzewna spożywcza,

- Grille Artiss wyposażone są w popielnik, który jest częścią całego grilla, daje dodatkowe możliwości użytkowe i funkcjonalne, żaden producent grilli z paleniskiem ogrodowym nie ma takiego rozwiązania w swojej konstrukcji.

Możliwość spersonalizowania grilla – dobór idealnych rozwiązań,możliwość rozbudowy – Cały system Artiss jest wymienny, posiadający kilka kształtów, możliwości wyboru kolorów, łączenia elementów.

– Do grilli stworzone zostały akcesoria, których design idealnie pasuje do paleniska tworząc w ten sposób całość i harmonię (stoliki, ławki, siedziska, fartuchy, narzędzia do grillowania, czyszczenia, rozpalania),

- Atesty i certyfikaty na materiały, z których wykonywane są produkty marki Artiss.