Dlaczego warto?

1. Mniej dymu

Dzięki technologi wtórnego spalania dym i pył jest ograniczony nawet do 80%.

2. Elegancki kształt

Nietuzinkowy design ze stali szlachetnej doda uroku w ogorodzie i na tarasie.

3. Przenośna konstrukcja

Możesz umieścić palenisko w dowolnym meijscu w ogrodzie lub na tarasie.

Polecane produkty

Dlaczego paleniska Solo Stove są unikalne?

Produkt wyróżnia się m.in.:

- większą wydajnością spalanego biopaliwa (drewna),

- ograniczoną ilością dymu unoszącego się z ogniska,

- ergonomicznym i eleganckim designem,

- mobilnością, która pozwala na rozpalanie ogniska w dowolnym miejscu i o dowolnej porze,

- łatwym i bezpiecznym gaszeniem ogniska.

Jak to działa?

  • 1. Przepływy powietrza

  • 2. Popielnik

  • 3. Solidna podstawa

  • 4. Wtórne spalanie

  • 5. Obręcz

Unoszące się gorące powietrze oraz brak tlenu, który powstaje w procesie spalania powoduje wciąganie powietrza przez dolne otwory wentylacyjne.

Wyłapuje popiół i zapobiega blokowaniu przepływu powietrza. Popielnik działa również jako osłona termiczna i zmniejsza przenikanie ciepła z ogniska do podłoża pod nim, zapobiegając jego przypalaniu.

Umożliwia doprowadzenie tlenu bezpośrednio do żaru od dołu. Pomaga to w szybszym i gorętszym spalaniu biopaliwa, umożliwiając jednocześnie opadanie popiołu.

Otwory wentylacyjne znajdujące się w górnej części komory spalania umożliwiają dopływ wstępnie ogrzanego tlenu do płomienia, co zapewnia pełniejsze spalanie, gorętszy ogień i mniej dymu.

Obręcz paleniska została zaprojektowana tak, aby ogień był równomiernie wyśrodkowany. Jest bezpiecznie osadzona na blacie, a po odwróceniu do góry nogami zagnieżdża się wewnątrz, co ułatwia przechowywanie.

Opinie użytkowników

Palenisko ogrodowe Solo Stove jest hitem na rynku amerykańskim. Poznaj opinie zadowolonych użytkowników:


"Najlepsze palenisko  jakie kiedykolwiek mieliśmy, łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu. Świetnie, że możemy go wszędzie ze sobą zabrać."/ Daniel

"Szukaliśmy ładnego i przenośnego paleniska. To sprawdza się świetnie. Ogień rozpala się szybko, wysoką temperaturę otrzymujemy całkowicie bez dymu. Jesteśmy bardzo zadowoleni."/ Nick

"Jakość i prostota użytkowania przewyższyła nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecam Solo Stove osobom, które szukają bezpiecznego i pożytecznego produktu."/ Patrick


Dla kogo są nasze paleniska?

Dla pasjonatów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, dla miłośników survivalu, kempingu albo po prostu dla tych którzy cenią sobie wypoczynek na działce, czy w ogrodzie. Paleniska Solo Stove doskonale sprawdzą się na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi.

Ultralekkie i kompaktowe palenisko stworzone jest także z myślą o turystach, którzy docenią jego mobilność, a Ci, którzy uwielbiają pieczone na ogniu potrawy, będą zachwyceni szeroką gamą akcesoriów dedykowanych do grillowania.

Formularz kontaktowy

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.