Dlaczego warto?

1. Mniej dymu

Dzięki technologi wtórnego spalania dym i pył jest ograniczony nawet do 80%.

2. Elegancki kształt

Nietuzinkowy design ze stali szlachetnej doda uroku w ogorodzie i na tarasie.

3. Przenośna konstrukcja

Możesz umieścić palenisko w dowolnym meijscu w ogrodzie lub na tarasie.

Polecane produkty

Dlaczego paleniska Solo Stove są unikalne?

Produkt wyróżnia się m.in.:

- większą wydajnością spalanego biopaliwa (drewna),

- ograniczoną ilością dymu unoszącego się z ogniska,

- ergonomicznym i eleganckim designem,

- mobilnością, która pozwala na rozpalanie ogniska w dowolnym miejscu i o dowolnej porze,

- łatwym i bezpiecznym gaszeniem ogniska.

Jak to działa?

  • 1. Przepływy powietrza

  • 2. Popielnik

  • 3. Solidna podstawa

  • 4. Wtórne spalanie

  • 5. Obręcz

Unoszące się gorące powietrze oraz brak tlenu, który powstaje w procesie spalania powoduje wciąganie powietrza przez dolne otwory wentylacyjne.

Wyłapuje popiół i zapobiega blokowaniu przepływu powietrza. Popielnik działa również jako osłona termiczna i zmniejsza przenikanie ciepła z ogniska do podłoża pod nim, zapobiegając jego przypalaniu.

Umożliwia doprowadzenie tlenu bezpośrednio do żaru od dołu. Pomaga to w szybszym i gorętszym spalaniu biopaliwa, umożliwiając jednocześnie opadanie popiołu.

Otwory wentylacyjne znajdujące się w górnej części komory spalania umożliwiają dopływ wstępnie ogrzanego tlenu do płomienia, co zapewnia pełniejsze spalanie, gorętszy ogień i mniej dymu.

Obręcz paleniska została zaprojektowana tak, aby ogień był równomiernie wyśrodkowany. Jest bezpiecznie osadzona na blacie, a po odwróceniu do góry nogami zagnieżdża się wewnątrz, co ułatwia przechowywanie.

Opinie użytkowników

Palenisko ogrodowe Solo Stove jest hitem na rynku amerykańskim. Poznaj opinie zadowolonych użytkowników:


"Najlepsze palenisko  jakie kiedykolwiek mieliśmy, łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu. Świetnie, że możemy go wszędzie ze sobą zabrać."/ Daniel

"Szukaliśmy ładnego i przenośnego paleniska. To sprawdza się świetnie. Ogień rozpala się szybko, wysoką temperaturę otrzymujemy całkowicie bez dymu. Jesteśmy bardzo zadowoleni."/ Nick

"Jakość i prostota użytkowania przewyższyła nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecam Solo Stove osobom, które szukają bezpiecznego i pożytecznego produktu."/ Patrick


Dla kogo są nasze paleniska?

Dla pasjonatów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, dla miłośników survivalu, kempingu albo po prostu dla tych którzy cenią sobie wypoczynek na działce, czy w ogrodzie. Paleniska Solo Stove doskonale sprawdzą się na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi.

Ultralekkie i kompaktowe palenisko stworzone jest także z myślą o turystach, którzy docenią jego mobilność, a Ci, którzy uwielbiają pieczone na ogniu potrawy, będą zachwyceni szeroką gamą akcesoriów dedykowanych do grillowania.

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.